Moira Bramley ile Tanışın

Moira Bramley bir servet koçu, deneyimli yatırımcı ve Access Consciousness sertifikalı kolaylaştırıcısıdır. Kendisi çeşitli şirketler ile kapsamlı bir yatırım portföyüne sahip olmanın yanısıra, İtalyada'daki Castello di Casalborgone'nin hissedarı ve Kosta Rika'daki El Lugar'ın yatırımcılarından biridir.

Moira, nezaket ve cömertlik ruhu ile kendisi ve danışanları için olasılıkların sınırlarını genişletir.

Moira, alkolik bir babayla ve yoksulluk içinde büyüdü. Okulda zorlanmasına rağmen, farklı bir hayata sahip olma seçimini yaptı ve ilk işini 19 yaşında, nişanlısı ile taşındığı Londra'da, ikinci el mobilya alıp satarak kurdu.

Önce iç mimarlık, ardından psikoterapistlik eğitimi aldıktan sonra bilince erişmenin, sorunları tamir etmeye çalışmaktan çok daha etkili olduğunun farkına vardı.

Eski eşi ile birlikte hayli başarılı işler kurdu, iki erkek çocuğa sahip olup, İskoçya, İngiltere ve Avustralya'da yaşadılar. Moira 50 yaşına girdiğinden beri İspanya ve İtalya'da bağımsız yaşıyor. İngilizce, İtalyanca ve enerji dillerini konuşuyor.

Moira, aşırı bir merakla yaşayıp hep daha fazlasını talep eder. En büyük zevklerinden biri kişilerin hayatını değiştirmelerine katalizör olmaktır.

MOİRA İLE SINIFLAR VE SEMİNERLER